NASZA FIRMA

90 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU MEBLI KUCHENNYCH – NASZA HISTORIA:

HAUS BECK – NASZ SALON WYSTAWOWY ORAZ CENTRUM SZKOLENIOWE

Uwaga!
Kuchnie BAUFORMAT można kupić jedynie w dedykowanych punktach sprzedaży detalicznej, oferujących meble i akcesoria kuchenne. Nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej.

GODZINY OTWARCIA
Od wtorku do piątku, od 10:00 do 18:00


JAKOŚĆ JEST NASZYM PRIORYTETEM – NASZA GWARANCJA JAKOŚCI

Za słowami „Wyprodukowano w Niemczech” kryje się znacznie więcej niż określenie miejsca produkcji. Niemiecka jakość traktowana jest z ogromną powagą, na wszystkich etapach produkcji w naszych zakładach i spółkach firmy.

Inwestujemy w najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne, wydajne technologie, wysokie standardy ochrony środowiska. Wybieramy odpowiedzialnych dostawców. Nasze przyszłe produkty są nie tylko nowoczesne, lecz także trwałe i wytrzymałe. To wynika z naszych głęboko zakorzenionych wartości, czego dowodem jest każda szafka, cargo i szuflada kuchenna.


ZWYCIĘZCA W KONKURSIE BMK NA NAJBARDZIEJ INNOWACYJNY PRODUKT.

Styl industrialny – to połączenie metalu i drewna o różnorodnych fakturach powstałych na różnych etapach procesu produkcji. Proste formy, czyste linie, powierzchnie szafek bez widocznych uchwytów. To wszystko zgodnie z najnowszymi trendami, które są źródłem inspiracji naszych projektów.

Nasza kuchnia rzuca świeże spojrzenie na styl industrialny, pełen uroku i szyku.

Projekt naszej kuchni wyznacza trendy wzornictwa industrialnego. Charakterystyczne cechy tego stylu, surowe materiały, takie jak stal lub naturalne drewno, są widoczne w naszych realizacjach. Unikalna stalowa konstrukcja zastępuje cokół i mimo tego, że konstrukcja jest widoczna, nadaje projektowi lekkości.

Jednym z naszych głównych atutów jest umiejętność łączenia nowoczesnych materiałów z matowym lakierowaniem frontów.

Dzięki wysokiej jakości drewna „Tree Time” każdy projekt jest unikalny. Fronty są wykonane z jednego kawałka drewna, co niezwykle podnosi estetykę wykończenia, którą docenią wielbiciele naturalnego drewna.

Oferujemy szeroki wybór mebli kuchennych, ale też zajmujemy się projektowaniem kuchni, a także całych wnętrz domów i mieszkań.


MARKA BAUFORMAT ZWYCIĘZCĄ KONKURSU BMK INNOVATION AWARD!

Tekst do wstawienia: Podczas tegorocznych tragów LivingKitchen w Kolonii rozdane zostały nagrody dla szczególnie innowacyjnych produktów w kategoriach mebli, urządzeń i akcesoriów kuchennych. Pierwsze miejsce w tym konkursie zajął nasz nowy system uchwytów „BAUFORMAT CP 35”! Uchwyt idealnie licuje z powierzchnią frontu sam pozostając niemal całkowicie ukryty – widoczny jest jedynie cienki brzeg stali poprowadzony wzdłuż całej szerokości frontu.